اعوجاج سبیلی بدترین نوع  است که گاهی  اوقات به آن  موج‌دار هم گفته می شود. این نوع اعوجاج  مخلوطی از جا سورنی و بشکه ای است. خطوط مستقیم به سمت داخل مرکز فریم خمیده می‌شوند و بعد در گوشه‌ها به سمت بیرون خمیده می‌شوند بسیاری به  سبیلی، اعوجاج پیچیده هم گفته می شود چرا که ظواهر پیچیده ای دارد و به سختی از تصویر ناپدید می شوند.

 کاهش اعوجاج سبیلی

کاهش این نمونه نا منظمی فناوری های ویژه ای را می طلبد. شما قادر نخواهید بود تا این نمونه را توسط نرم افزار هایی مانند لایتروم یا فتوشاپ از بین ببرید مگر اینکه پروتکلی ویژه برای خنثی کردن این اعوجاج ساخته شده باشد. در صورتی که برای از بین بردن این اعواج از همان روش بر طرف کردن اعوجاج بشکه ای استفاده می کنید کرنر های تصویر خم تر خواهند شد. اگر هم بخواهید اگر هک از روش از بین بردن اعوجاج جا سوزنی استفاده می کنید، با خمیدگی شدی تر و حتی اعوجاج بشکه ای به سمت نقطه مرکزی گرفتار خواهید شد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چگونه از ايران مهاجرت كنيم ایران داب استپ | Iran Dubstep دانلود موزیک درخواستی مرکز سخت افزار ایران Elle جمهوری اسلامی سوریه فروشگاه اینترنتی صلوات خرید و فروش و رهن و اجاره خرید و فروش و رهن و اجاره