کمپانی در 

لنز نی AF-P DX -55mm f/3.5-5.6G VR خصوصیات تازه تر و امکانات بیشتری را ایجاد کرده است. این لنز مناسب عکاسی با دوربین‌های DSLR کوچک و سبک وزن می‌باشد. در اصل این مدل برای دهانه DX تولید شده است و با دوربین‌ های فول فریم مانت fx نی سازگاری ندارد. فاصله‌ی کانونی این لنز زوم معادل ۱۸-۵۵ میلی‌متر و فاصله کانونی معادل ۳۵ میلی‌متری آن برابر با ۸۲٫۵-۲۷ میلی‌متر است که به وسیله آن می‌توانید با زاویه‌ی عریض تر و باز تری از زوایای دور عکاسی کنید. سایز کوچک لنز و امکان جمع و باز کردن آن، سبب به کار گیری راحت و حمل‌ونقل آسان تر آن می‌شود.

موتور فو فرا صوت در این محصول تعبیه شده است که فو خودکار را بسیار سریع و بی‌صدا انجام می‌دهد. قابلیت فیلم‌برداری و حفظ فو روی کیس های متحرک نیز با وجود این موتور فو فراصوتی بسیار راحت‌تر می‌باشد. کمترین فاصله فو برابر ۲۵ سانتی‌متر است که با بزرگنمایی x0.31 برابر برای عکس گرفتن از فاصله نزدیک استفاده می شود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اسپید تور تایلند ویزای تایلند بلیط تایلند هتل تایلند arvandplast معلم خصوصی فیزیک- تدریس خصوصی فیزیک 09102878521 ک...ابوس تجزیه ئت حلیل سیستم ها دل نوشته های یک کولی Nowhere land معرفی کالا ارشیو